Najlepszy dzień roku 2014

Wczoraj, piątek 22 sierpnia 2014. Jednego dnia dowiedzieliśmy się, że przyznano nam wizy ‚Pracuj i zwiedzaj’ w Australii. Ten program jest dostępny dla Polaków od zaledwie trzech tygodni! Tylko 200 miejsc na rok i udało się nam dostać! Ułożył się plan: popracować w Australii aby zaoszczędzić jak najwięcej i z końcem wizy wyruszyć w powolną podróż powrotną do Polski. Australijskie dolary pozwolą nam podróżować dłużej niż złotówki. 

Marta nigdy nie była w Australii, więc jest podekscytowana podwójnie. Jedzie z nami mój przyjaciel Zander. To już jest konkretny zespół pozytywnych ludzi!

Jak świętuję swoje drugie urodziny? Tego samego dnia kurier przywiózł paczkę z częściami rowerowymi i mój rumak jest nieomalże gotowy do kłusu. Po ośmiu miesiącach studiowania, analizowania, projektowania i testowania projekt „Bicykl do okrążenia planety”, bowiem tak się nazywa mój wątek na najlepszym forum rowerowym w Polsce, jest na finiszu. Jakość czuć w każdym szczególe. :)

Rumak prawie gotowy do kłusu. Jeszcze tylko napęd i hamulce ;)

Rumak prawie gotowy do kłusu. Jeszcze tylko napęd i hamulce ;)

Jedna myśl nt. „Najlepszy dzień roku 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>